top of page

SKLEP

reder44-okladka.jpg
Reder 44 - Książka w miękkiej okładce

 

"Polski snajper zabija Adolfa Hitlera. To początek niesamowitej powieści historical fiction."
Piotr Zychowicz, autor Nadchodzi III wojna światowa

Historia, która mogła się wydarzyć.

Czy śmierć Führera uchroniłaby Polskę przed „wyzwoleniem” przez Rosjan?

W lipcu 1944 roku porucznik Paweł Reder wraz z grupą komandosów w brawurowej akcji w Berghofie zabija Adolfa Hitlera. Wbrew pozorom nie rozwiązuje to jednak wszystkich problemów świata, a zwłaszcza Polski. W walącym się hitlerowskim kolosie bezwzględna walka o władzę i możliwość układania się z aliantami osiąga apogeum. Konferencja w Teheranie już się odbyła i los Polski wydaje się przypieczętowany. Aby go odmienić, należy doprowadzić do zmiany nastawienia najpotężniejszego z aliantów – Stanów Zjednoczonych. Ale nie da się tego zrobić z F.D. Rooseveltem u steru, zatem wybory prezydenckie musi wygrać jego rywal, Thomas Dewey…

Świetna, błyskotliwa powieść political fiction: polscy komandosi za liniami wroga, śmiałe akcje polskiego wywiadu, brutalni szpiedzy i misje w najdalszych zakątkach globu, tajemnicza dama w czerwieni. Oto świat, w którym sojusznik staje się wrogiem, a dotychczasowy śmiertelny wróg cennym sojusznikiem, i w którym wola przetrwania determinuje tak jednostki, jak całe narody. Wojna, w której bronią są fałsz, podstęp, seks i pieniądz.

reder44-okladka.jpg
Reder 44 - Ebook

Format:

MOBI, EPUB, PDF

reder44-audiobook-ok%C5%82adka_edited.jp
Reder 44 - Audiobook

ISBN-978-83-66535-02-2

Gdy weźmiemy udział w walkach, uderzenie naszej armii nie powinno być symbolem, lecz służyć celowi, o który walczymy w całym świecie, w walce o Polskę.

-Generał Władysław Anders-

 

Czas trwania: 11 godzin i 55 minut

Czyta: Patrycja Mizerska

 

Fragment audiobooka - kliknij by słuchać 

https://www.youtube.com/watch?v=ug6Ze3WAP3M

bottom of page